Ministrul El Rahman A. Raouf s-a întâlnit cu membrii Clubului Rotary „Danubius” Giurgiu

Ministrul plenipotentiar pentru afaceri comerciale si economice din cadrul Ambasadei Egiptului a fost prezent miercuri, 5 martie 2014, la Giurgiu, unde s-a întâlnit cu membrii Clubului Rotary „Danubius” Giurgiu, Abdel Rahman A. Raouf fiind membru rotary.
În calitate de presedinte al Rotary Giurgiu am avut onoarea sa ii prezint oaspetelui nostru, atat membrii clubului, cât si proiectele si realizarile rotariene în sanatate, asistenta sociala, cultura si protectia mediului. Am primit cu bucurie aceasta vizita si consider ca întâlnirea noastra este înca o dovada de prietenie a membrilor cluburilor rotary din întreaga lume.

Pentru mai multe fotografii accesati Galerie Foto - Intalnire cu ministrul Egiptului